סימפטומים

 

כאבי ברכיים

כאב ברכיים נפוץ בעיקר בגיל מבוגר אבל לא רק. בדרך כלל מדובר בשחיקת סחוס או קריעת רצועות. הרפואה המשלימה יודעת לטפל בכדי להקל בצורה משמעותית על כאבי ברכיים.

 
 
להמשך קריאה כאבי ברכיים

פציאליס

פציאליס הוא שיתוק קל בעצב הפנים היכול לנבוע מכמה סיבות. רפואה משלימה יכולה לתת פתרון יעיל ממוקד וטבעי לבעיה. פציאליס הינה בעיה מביכה במיוחד לאור העובדה שהעוות נוצר על הפנים

 
 
להמשך קריאה פציאליס

ויטיליגו

ממחקרים אנו רואים בויטיליגו (vitiligo) מצב של תהליך שבוא מערכת החיסון יוצאת מכלל איזון, לא מזהה את תאי הפיגמנט השייכים לגוף ותוקפת אותם. קיים טיפול בויטיליגו ברפואה המשלימה.

 
 
להמשך קריאה ויטיליגו

פיסורה

פיסורה - רפואה משלימה נותנת את המענה הטוב ביותר לפיסורה. פיסורה מביאה איתה המון סבל וייאוש. פתרון לפיסורה

 
 
להמשך קריאה פיסורה

טיפול בטחורים

טיפול בטחורים צבירים גדולים של כלי דם, באיזור פי הטבעת. נשים נזקקות לטיפול בטחורים יותר מגברים. ייתכן והסיבה לכך היא הלחץ המופעל על פי הטבעת במהלך ההריון. טיפול בטחורים נפוץ מאוד ברחבי העולם.

 
 
להמשך קריאה טיפול בטחורים

כאב גב

תהליך הטיפול בכאבי גב, בטיפול הראשון, לאחר האבחון הראשוני, מתבצע דיקור סיני. דיקור זה מביא לרוב להקלה בכאבים כבר לאחר הטיפול הראשון. לאחר 3 עד 4 טיפולים, מטופלינו מדווחים על הקלה רבה.

 
 
להמשך קריאה כאב גב

כאבי ראש ומגרנות

כאבי ראש ומגרנות הם הכאבים הנפוצים ביותר שיכולים להגרם ממגוון סיבות. הרפואה המשלימה מתמודד עם הבעיה באופן קל עם קשת פתרונות.

 
 
להמשך קריאה כאבי ראש ומגרנות

CVA

CVA - ראשי תיבות של Cerebro-vascular Accident, הידוע גם בשם TIA Transient ischemic attack הוא שבץ מוחי או אירוע מוחי הנגרם עקב אי-זרימה של דם למוח. מרפאתנו מטפלת בנפגעי CVA באמצעות שיטת YNSA.

 
 
להמשך קריאה CVA

כאבי צוואר

כאבי צוואר יכול להיווצר מכמה גורמים: תאונה חשיפה לקור וחולשה של שרירים. ברפואה הסינית האבחנה המבדלת קריטית להצלחת טיפול כאבים בצוואר.

 
 
להמשך קריאה כאבי צוואר

פריצת דיסק

פריצת דיסק זוהי תופעה פיזיולוגית ממנה סובלים אנשים רבים, כאשר מקור התופעה טמון בדרך כלל במאמץ יתר אשר מופעל על הגב, שרירי בטן רפויים, אשר לא מספקים את התמיכה הראויה, תנועות לא נכונות, משקל עודף ועוד..

 
 
להמשך קריאה פריצת דיסק