דף הבית >> טיפולים
 

 טיפולים

 

גמילה מעישון

גמילה מעישון, שיטת הטיפול הייחודית פועלת בשני המישורים ומשלבת ביניהם. המישור הראשון הנו טיפול בדיקור שמטרתו הפחתת רצון הגוף לניקוטין. על מנת לאבחן את נזקי העישון אנו נעזרים במכשור ממוחשב שנותן פידבק.

 
 
להמשך קריאה גמילה מעישון

טיפול בכאב בשיטת YNSA

ynsa - דיקור בקרקפת שמוביל להשפעה מידית על האזור המטופל. בטיפול בכאב אנו מחפשים שינוים מידים באזור הכאב עם החדרת המחט לקרקפת .הטיפול בקרקפת ynsa מצוין לבעיות cva קשב וריכוז וגמגום.

 
 

רפואה סינית

רפואה סינית, הטיפול נעשה באמצעות דיקור במחטים, שימוש בצמחי מרפא, בכוסות רוח ומוקסות. מטפלים בעזרת אחד מדרכי הטיפול הנ"ל, או בשילובם בהתאם לבעיה ולאבחנה.המחט שבה משתמש המטפל סטרילית וחד פעמית.

 
 
להמשך קריאה רפואה סינית

סו-ג'וק

סו-ג'וק, מקור שיטת טיפול זו היא מקוריאה ומיסדה פרופסור פארק ג'יי וו שזיהה את הדמיון בין כף היד לגוף האדם. הטיפול נעשה דרך הגפיים והאוזניים באמצעות דיקור, זרעים, צבעים, מגנטים, ועוד. תחוש הקלה מיידית.

 
 
להמשך קריאה סו-ג'וק

קבוצת גמילה מעישון

סדנה טיפולית בנושא הפסקת עישון המורכבת מחמישה מפגשים משולבים בטיפולי דיקור לדיכוי רצון הגוף לניקוטין ושינוי ההרגלים. הפסקת עישון מעולם לא הייתה קרובה כל כך.

 
 
להמשך קריאה קבוצת גמילה מעישון

שיאצו

שיאצו היא שיטת טיפול במגע, בתחום הרפואה המשלימה שמקורה ביפן. שיאצו, ביפנית, היא לחץ- אצבע. השיטה מתבססת על עקרונות הרפואה הסינית, ומניחה קיום של ערוצי אנרגיה בלתי נראים, המכונים מרידיאנים.

 
 
להמשך קריאה שיאצו

אלקטרו-אקופנקטורה

השימוש במכשיר שנקרא אלקטרו-אקופנקטורה נעשה על מנת לעזור בהורדת כאבים חזקים או על מנת לאלחש מקומות מסויימים. טיפול אלטרנטיבי בכאב. רפואה משלימה וכאב.

 
 
להמשך קריאה אלקטרו-אקופנקטורה

עיסוי שבדי

עיסוי שבדי הינו שיטת עיסוי המשתמשת בשמנים (לרוב ריחניים) להרגעה ולהנאת הלקוח. בעיסוי השבדי שמים דגש על האווירה, שבה נעשה העיסוי.

 
 
להמשך קריאה עיסוי שבדי

עיסוי עם שמנים

טיפול המשלב עיסוי עם השפעתם המרפאת של שמנים אתרים טהורים העשויים מצמחים ופרחים. העיסוי הוא עיסוי מרפה שרירים ומרגיע. הארומותרפיה הנה תורת הניחוחות.

 
 
להמשך קריאה עיסוי עם שמנים

מזרן אלקטרו-מגנטי

ועד לתת מענה לאי הנורמליות הסביבתית שבה אנו חיים. מחקרים הראו ששימוש במיזרן הבימר 3000 באופן קבוע, מסייע לנרמל את תאי הגוף.

 
 
להמשך קריאה מזרן אלקטרו-מגנטי